Nezařazené

V popředí zájmu velká dámská peněženka na zip

Zip je praktičtější – na základě některých průzkumů bylo vyhodnoceno, že zvláště ženy preferují spíše peněženky větších rozměrů. Nejen, že pojmou hromadu drobných, ale mohou ukrývat i další předměty, jako jsou přívěšky, ozdoby, šperky, různé karty a doklady, dokonce i fotografie a poznámkové kartičky, papírky a bloky i s propiskou. Zip je naprosto spolehlivě ochrání před nechtěnou ztrátou, zatímco to samé nelze stoprocentně tvrdit o systému zapínání na patentky, druky a kovové spony.

Správné uspořádání

Jak s mincemi – mince stále patří ke koloritu současné doby, i když se nám některé směry snaží vnutit pravý opak. Mince jsou platidlem a potřebujeme je někam uschovat. Některé peněženky dokonce vůbec nemají box pro kovové mince, jaksi s nimi vůbec nepočítají, snad že byste si drobné u pokladny v supermarketu strkali do kapes, nebo je ihned nechávali pokladní jako spropitné? Prostor na mince, a dostatečně velký, musí vaše velká dámská peněženka na zip rozhodně mít.
Provádějte pravidelné revize – aby se neproměnil vnitřní prostor těchto výrobků na kontejner s odpadem, najděte si občas chvilku, vysypte její obsah na papír a proveďte revizi, podobně jako se to každý rok dělá s plynovými spotřebiči. Nekompromisně zlikvidujte neplatné kupóny, různé ústřižky, papírky, odpadlé knoflíky, sponky, provázky, drátky a kdoví, co ještě v peněžence vlastně máte.